Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

НОВИНИ

Студенти кафедри маркетингу Національного гірничого університету відвідали лекцію Прем’єр-міністра Федеральної Землі Саксонія у відставці, професора Георга Мільбрадта «Трансформаційні процеси використання відновлювальних джерел енергії в Німеччині». 
     


Національний гірничий університет довгий час співпрацює з Німеччиною, а нинішня зустріч – можливість перейняти практичний енергетичний і економічний досвід західної країни-партнера.

Прем’єр-міністр Федеральної Землі Саксонія у відставці, професор Георг Мільбрадт виступив перед науковцями і студентами НГУ з лекцією: «Трансформаційні процеси використання відновлювальних джерел енергії в Німеччині». Професор відразу зауважив, що економічне мислення Німеччини відрізняється від українського. І на підтвердження цього – ряд аспектів, один з яких послідовне розмежування держави так економіки, що наразі впроваджується в Німеччині.

Серед цілей енергетичного переходу в Німеччині професор Георг Мільбрадт назвав відмову від атомної енергетики через занадто високу небезпечність, адже ми вже маємо сумний досвід Чорнобиля і Фукусіми; захист клімату, зниження забруднюючих викидів у повітря; широку відмову від генерування електроенергії з викопних енергоносіїв, особливо вуглеводнів. Виняток – газ, тому що є необхідним для стабілізації електричної мережі.

   
12778892_1693156647636652_3279210485606257502_o.jpg

© 2006-2018 Інформація про сайт