Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

НОВИНИ

8 лютого 2017 р. відбулось урочисте закриття курсів з підвищення кваліфікації по кафедрі маркетингу за Програмою «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців»
     

8 лютого 2017 р. відбулось урочисте закриття курсів з підвищення кваліфікації по кафедрі маркетингу за Програмою «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців», яке здійснювалось під керівництвом професора Решетілової Т.Б. Програму співпраці України з НАТО започатковано в 2000 р. Вона фінансується в рамках цивільного бюджету Північно-Атлантичної Організації. Основними цілями Програми є підвищення рівня працевлаштування колишніх військовослужбовців і полегшення їх переходу до цивільної кар'єри. Центр маркетингових технологій Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» приймає участь у Програмі з 2010 р.

Слухачі курсів успішно захистили випускні роботи і отримали відповідні свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації, які є професійною атестацією і дозволяють отримати конкурентні переваги при працевлаштуванні та відкритті власного бізнесу. Свідоцтва про підвищення кваліфікації вручив перший проректор НГУ Азюковський О. О.  FotorCreated (1).jpg FotorCreated (1).jpg
FotorCreated (1).jpg FotorCreated (1).jpg

   

© 2006-2018 Інформація про сайт