Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Круглий стіл «Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Дніпропетровській області. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі» 
     


На кафедрі маркетингу Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Українською Асоціацією Маркетингу було проведено Круглого стіл «Регіональне Представництво Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами в Дніпропетровській області. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі».

Під час заходу відбулась дискусія щодо шляхів співпраці громадянського суспільства, Регіонального Представництва Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами, державних установ та організацій з метою запобігання розповсюдження сексизму в рекламі.

У роботі круглого столу прийняли участь: Мирослава Дігтяр - завідувач сектору з питань ґендерної рівності Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Лілія Ковальова - заступник директора департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді – начальник управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА, Ірина Лилик - генеральний директор Української Асоціації Маркетингу, Тетяна Решетілова, директор Навчально-наукового Центру маркетингових технологій Національного гірничого університету, Тетяна Власова - Центр гендерних досліджень Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, завідувачі кафедр Інституту Економіки Національного гірничого університету та представники бізнесу


DSC_7774_NEF_embedded.jpg DSC_7645_NEF_embedded.jpg DSC_7859_NEF_embedded.jpg
DSC_7709_NEF_embedded.jpg DSC_7644_NEF_embedded.jpg DSC_7812_NEF_embedded.jpg
DSC_7854_NEF_embedded.jpg DSC_7825_NEF_embedded.jpg DSC_7713_NEF_embedded.jpg

© 2006-2018 Інформація про сайт