Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
 

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ


Кафедра заснована у 2000 р.

На кафедрі здійснюється підготовка фахівців за напрямом “Маркетинг” спеціальність “Маркетинг”, та за трьома магістерськими програмами: "Рекламний менеджмент", «Міжнародний маркетинг», «Маркетингове стратегічне управління».


Рівні підготовки: бакалавр, магістр.

У складі кафедри 4 професори, 7 доцентів, 5 асистентів. За сумісництвом вони працюють вищими менеджерами та керівниками організацій; деякі з них є власниками торгівельних, консалтингових та аудиторських фірм, що забезпечує адаптовану до вимог бізнесу підготовку студентів.

Система підготовки магістрів з маркетингу розрахована на майбутніх керівників фірм та їхніх підрозділів, які можуть: розробляти стратегію поведінки фірми на ринку, знаходить вигідні ринки збуту за допомогою маркетингових досліджень, здійснювати товарну політику фірми, організовувати збут та постачання фірми, проводити рекламні компанії, організовувати виставки та ярмарки; укладати та оформлювати контракти.рацюють вищими менеджерами та керівниками організацій; деякі з них є власниками торгівельних, консалтингових та аудиторських фірм, що забезпечує адаптовану до вимог бізнесу підготовку студентів.


Кафедра активно здійснює науково-дослідну роботу, до якої залучаються студенти, починаючи з першого курсу. Вже сьогодні результати роботи студентів кафедри високо оцінені на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, міжнародних студентських наукових конференціях і олімпіадах, за кордоном та в Україні.

     

 

© 2006-2020 Інформація про сайт