|
СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ПРАЦЮВАЛИ ТА ПРОХОДИЛИ СТАЖУВАННЯ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ Влітку 2012 року студенти кафедри маркетингу, групи МК-09-1 - працювали та проходили стажування у Сполучених Штатах Америки. І тепер їм дуже хочеться поділитися своїми емоціями та враженнями з іншими студентами, та показати, що вони теж мають можливість відвідати далеку заокеанську країну.
Багато хто вже чув про таку програму культурного обміну як «Work & Travel». Вона дає можливість ознайомитися з життям американського населення, працювати, та покращити рівень англійської, завести друзів в усіх кінцях світу, отримати досвід самостійного життя без піклування батьків, подорожувати по країні та багато іншого. «З самого початку ми їхали працювати у готелі, у невеличке містечко Естес Парк, штат Колорадо. А вже коли були у США, отримали нагоду постажуватися у готелі як маркетологи, що дало нагоду побачити нові перспективи та отримати безцінний досвід, як життєвий, так і професійний» - відмічають студенти.
«Під час роботи ми зробили значний крок у наше майбутнє як спеціалістів з маркетингу. Ми зрозуміли як треба працювати, що ми зобов’язані робити, як маркетингові дослідження проводити і як їх потім обробляти. Ми приймали участь у розробці анкети і нашим останнім завданням стало проведення опитування серед відвідувачів готелю. Опитування було проведено успішно. Керівництво готелю було задоволено нашою роботою. Наприкінці нашого дослідження нас нагородили премією». ![]() ![]() «Але не можна не сказати про те, що окрім роботи ми мали дійсно багато розваг. Це і відвідування боулінгу, кінотеатру, нічного клубу, ресторанів, кафе, національного парку, просто приємні прогулянки містом, похід у гори, проведення тематичних вечірок: українська, піратська, американська, цікаві розмови за чашкою кави. Після закінчення роботи ми поїхали у подорож по Америці. Ми відвідали різні куточки США від Тихоокеанського до Атлантичного узбережжя. Хочемо висловити свою подяку кафедрі маркетингу за підтримку і допомогу у здійсненні наших мрій!» |