Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ


Навчання в НТУ «ДП»– це не лише лекції, семінари, заліки та іспити, а ще й насичене, цікаве і різноманітне суспільне життя, завдяки якій студентські роки запам'ятовуються особливо яскраво і часто залишаються головними і найдорожчими спогадами про молодість. Наша головна задача – це ні в якому разі не давати студентам нудьгувати!

Організацією студентського відпочинку і творчості в нашому університеті займаються Культурно-освітній центр та Центр студентських ініціатив. В НТУ «Дніпровська політехніка» працює сім колективів різного творчого напряму: 


  • вокальний колектив
  • колектив бального танцю
  • команда з хіп-хопу
  • студентська арт-студія
  • театральний колектив
  • колектив старовинного бального танцю
  • студія сучасної хореографії
  • Клуб веселих та кмітливих
  • та багато іншого

Колективи та виконавці нашого університету постійно стають лауреатами та дипломантами різноманітних фестивалів та конкурсів, серед яких Міський фестиваль-конкурс «Студентська весна-2011» (колектив «Мальви»), конкурс вокального мистецтва «На крилах кохання», Фестиваль-конкурс «Денс-шоу». Кращі виконавці центру показали високий рівень у всеукраїнських талант-шоу: «Голос країни» (О.Оверченко), «Україна має талант» (О.Ольшицька), «Танцюють всі» (В.Жабчик).

Усі бажаючи мають можливість тренуватись у секціях з наступних видів спорту: волейбол (чоловіки, жінки), гандбол (чоловіки, жінки), дзюдо (дві команди), легка атлетика, футбол, баскетбол, карате, бокс, настільний теніс, армспорт, стрільба кульова. В університеті також діють абонементні спортивно-оздоровчі групи та секції – східні єдиноборства, степ-аеробіка, аеробіка, пілатес, східні оздоровчі системи (йога), атлетизм, працює власний тренажерний зал.

В літні місяці студентів гостинно приймає, оздоровляє та розважає оздоровчо-спортивний табір “Гірник”, який  розташовано в унікальній лісовій місцевості селища Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровщини, де є 6 спортивних майданчиків, тренажерний зал, плавальні човни. Досвідчена команда викладачів кафедри фізичного виховання організовує і готує молодь до участі в міжвузівських спартакіадах серед студентських оздоровчо-спортивних таборів.

Детальніше про студентське життя Ви можете дізнатись, переходячи на посилання 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт