![281120141505.jpg 281120141505.jpg](/upload/medialibrary/dfb/dfb11a9e699258202a265e06f7e2b3b8.jpg)
У листопаді-грудні цього року к.е.н., доцент кафедри маркетингу Палєхова Л.Л. та асистент кафедри маркетингу Куваєва Т.В. взяли участь у методичному семінарі для викладацького персоналу, що був проведений у м. Коттбус (Німеччина) факультетом ресурсного менеджменту Бранденбургського технічного університету Котбус-Зенфтенберг сумісно з Організацією міжнародної кооперації Німеччини (GIZ).
![coc2.JPG 281120141479.jpg](/upload/medialibrary/648/648eddee70a852ababc1e23d297d6703.jpg)
Семінар включав практичні тренінги щодо використання «зелених» модулів при викладанні економічних дисциплін за допомогою платформи дистанційного навчання «Eco-Campus». У процесі багатосторонніх консультацій, в яких брали участь представники більш десяті країн світу, обговорювалися можливості адаптації навчальних продуктів та навчальних методів до принципів сталого розвитку. У тому числі доц. Палєхова Л.Л. та ас. Куваєва Т.В. презентували досвід Інституту економіки НГУ щодо використання платформи дистанційного навчання «Eco-Campus» при вивченні певних дисциплін за напрямом маркетинг.
|