Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
 

Инновации в создании и управлении бизнесом

Объявление_конкурс рекламы 2015.jpgХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ запрошує прийняти участь у VІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ", яка відбудеться 14-15 травня 2015 року.
Запрошення, Приклад оформлення тез


Українська асоціація маркетингу, Варненський економічний університет (Болгарія), Донецький національний університет економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановськогозапрошує прийняти участь у VII міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Маркетинг у третьому тисячолітті» » яка відбудеться 14 травня 2014 року.
Запрошення ч.1, Запрошення ч.2


Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля запрошує прийняти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «МАРКЕТИНГОВЕ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ» 28 березня 2014 року.
Запрошення


ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА INTERNET-КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ І МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ»
(державна реєстрація від 03.12.2013 р . № 815 )

Кафедра менеджменту та маркетингу в фармації Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров'я України (м. Харків) запрошує Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «МЕНЕДЖМЕНТ І МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ», яка відбудеться 27 - 28 березня 2014 року.

детальніше…


Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих учених та студентів взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених та студентів «Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління», яка відбудеться 15 листопада 2013 року (м. Київ).
Запрошення


© 2006-2023 Інформація про сайт