Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

logo.gif

реклама.jpg
Кафедра маркетингу Державного ВНЗ «Національній гірничий університет» запрошує прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентської соціальної реклами у двох номінаціях: «Я проти ґендерної дискримінації» та «Подолай байдужість». Результати конкурсу будуть визначені під час XIII Міжнародної науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Majesty of Marketing» 6 грудня 2017 р. Цей конкурс включено до програми заходів Міжнародної акції «16 днів проти насильства», що буде проведена у м. Дніпро з 25 листопада по 10 грудня 2017 р.
 
Детальніше

У Дніпропетровській обласній державні адміністрації 8 листопада 2017 р відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної та ґендерної політики, запобігання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при Дніпропетровській ОДА. В ньому прийняли участь керівниця Індустріального ґендерного комітету з реклами (ІҐКР) в Дніпропетровській області Решетілова Т.Б. та секретарка Пілова К.П. 

Детальніше

23 березня 2016 року завідуюча кафедрою маркетингу проф. Решетілова Т.Б. та доц. Шинкаренко Н.В. взяли участь у Міжнародній конференції «Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації». 

Детальніше

Представники Індустріального ґендерного комітету з реклами в Дніпропетровській області прийняли участь роботи Стратегічної сесії ІГКР. 

Детальніше


Конкурс Студентської соціальної реклами 2015 у номінації "Я проти сексизму". 

DSC_2543.JPG DSC_2542.JPG DSC_2544.JPG 
Детальніше

Круглий стіл «Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Дніпропетровській області. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі» 

DSC_7774_NEF_embedded.jpg 
DSC_7644_NEF_embedded.jpg DSC_7859_NEF_embedded.jpg 
Детальніше


 


© 2006-2021 Інформація про сайт