Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ НАВЧАННЯ


У НТУ «Дніпровська політехніка» відкрито міжнародні культурно-освітніх центри, де можна набути та поглибити свої знання іноземних мов, культури різних країн світу, а також отримати можливість стажування та навчання за кордоном. Відмінною особливістю усіх центрів нашого університету є те, що до навчального процесу залучено викладачів із відповідних країн світу «носіїв мови».

  • Центр мовної підготовки курси англійської мови для будь-якого рівня користувачів (від елементарного до досвідченого), підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови (TOEFL, IELTS). Участь у виставах Театру англійської драми, вечірках та капусниках на іноземній мові. Центр відіграє ключову роль щодо надання методичної і практичної допомоги студентам, бажаючим продовжувати навчання за кордоном. Центр працює в рамках співпраці з міжнародними організаціями: Британською Радою в Україні, Всеукраїнським відділенням міжнародної Асоціації викладачів англійської як іноземної (IATEFL), Українським відділенням міжнародної організації викладачів англійської як другої мови (TESOL).
  • Українсько-Американський лінгвістичний центр створений за участю Пітцер Коледжу (США, Каліфорнія, Клермонт) – мовна підготовка студентів університету (американський варіант), організація літніх мовних стажувань у коледжах і університетах США. Після проходження повного курсу навчання (24 місяця) слухачі отримують сертифікат референта–перекладача, підтверджений відповідними американськими закладами.
  • Українсько-Німецький культурний центр перший офіційно акредитований регіональний партнер Гете-інституту, який працює відповідно до німецьких навчальних та культурних програм. Вын тісно співпрацюємо з Посольством Німеччини в Україні, Гете-інститутом, німецькою службою обміну студентами та науковими правцівниками (DAAD), фондом Роберта Боша та іншими організаціями. Основні завдання Центру – організація вивчення німецької мови відповідно до Європейських стандартів навчання, підготовка до участі в міжнародних наукових та освітніх проектах, стажування в Німеччині. У Центрі здійснюється прийом іспитів Гете-Інститутом з отриманням сертифікату міжнародного зразку (Сертифікат «Німецька мова для молоді», Сертифікат «Німецька мова для професії», Ґете-сертифікат B2 та ін. ).
  • Українсько-Іспано-Латиноамериканський центр – викладання іспанської мови, знайомство з історією та літературою іспаномовних країн. Центр акредитований Інститутом Сервантеса як Центр прийому екзаменів ДЕЛЕ (іспанська іноземна) згідно з Європейським стандартом за шістьма рівнями: А1, А2, В1, В2, С1 та С2. За умови успішного складання екзамену видаються дипломи міжнародного зразку рівнів В2 и С. Ті, хто мають такі дипломи при працевлаштуванні не мають перешкод. Центр співпрацює з Академією Берсео, Інстітутом Іспанськой мови, має ділові контакти з Посольствами Королівства Іспанії та Республіки Аргентина. В Центрі можна отримати інформацію про стипендії (в області освіти та науки), які пропонує Посольство Іспанії та іспаномовні країни.
  • Центр українсько-польської співпраці – організація, що стрімко розвивається у межах міждержавної угоди між Україною і Польщею. Головні напрямки роботи центру: вивчення польської мови з одержанням кваліфікаційного Сертифікату державного зразка  знання польської мови (В1, B2, С2), організація лінгвістичних стажувань документу. На базі Центру проводяться курси польської мови із видачею сертифікату: Краківської гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця та Національного гірничого університету. Діє літня школа для студентів у Вищій банківській школі (м. Вроцлав), а також програма подвійних дипломів між нею та  НГУ.
  • Українсько-Японський центр – курси з вивчення японської мови; організація курсів та майстер-класів із вивчення ікебани, японської каліграфії, чайної церемонії та інших старовинних мистецтв.

Детальніше про діяльність Центрів НТУ «Дніпровська політехніка» можна дізнатись.

Студенти університету мають змогу навчатись по Міжнародній програмі підготовки «Екологічний та ресурсний менеджмент» у Бранденбурзькому технологічному університеті (м.Коттбус, Німеччина) з одночасним навчанням в НТУ «Дніпровська політехніка» за індивідуальними планами та отримати дипломи двох університетів. Одним із напрямків співпраці двох університетів є щорічне проведення Міжнародної літньої школи (англійською мовою) під керівництвом професора М.Шмідта (м.Коттбус, Німеччина).

 

Маркетологи успішно презентують свої проекти в Міжнародній літній школі.

Вересень, 2010р.


Також під час навчання у Вас буде можливість прийняти участь у великій кількості спільних міжнародних програм, таких як ТЕМПУС «ECOMMIS», проект Leader Project, Літні школи в Німеччині, Польщі, Бізнес-тижні в Латвії, Польщі Чехії, а також у Криму. В Інституті економіки НГУ постійно працює Міжнародна школа лідерства «Арго».

І наостанок, безумовно, студенти кафедри мають змогу стати членами Клубу Маркетологів нашого університету.


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт